Dnešní večer s azbukou...
Přihlásit se k odběru:
Komentáře k příspěvku (Atom)
Můj svět má dvě roviny... V jedné zažívám občas neskutečné příběhy prostřednictvím všech hrdinů, skrývajících se v knihách... V té druhé pozoruji svět a prostřednictvím fotoaparátu uchovávám okamžiky... Vítejte na mém blogu :) ...My world has two ways... In one way I am experiencing sometimes surreal stories as heroes hiding in books... In the second way I am looking at the world through my camera... Welcome on my blog... :)
Jéé Ty máš krásnou azbuku,až budu chtít něco napsat rusky napíšeš mi to :D
OdpovědětVymazatJsem Ti říkala, že mě to včera bavilo :D díky :) pochybuju, že budeš muset něco psát rusky, ale kdyby náhodou, tak za velký kafe beru :)
VymazatTak za mě budeš psát milostné dopisy když tak krásně píšeš :D
Vymazat