#186

Dnešní večer s azbukou...





3 komentářů:

  1. Jéé Ty máš krásnou azbuku,až budu chtít něco napsat rusky napíšeš mi to :D

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. Jsem Ti říkala, že mě to včera bavilo :D díky :) pochybuju, že budeš muset něco psát rusky, ale kdyby náhodou, tak za velký kafe beru :)

      Vymazat
    2. Tak za mě budeš psát milostné dopisy když tak krásně píšeš :D

      Vymazat

Díky všem za komentáře, postřehy a dojmy! :)

 

Spolupracuji s:

Spolupracuji s:
Internetové knihkupectví a nakladatelství

Severské detektivky

Knihy IDNES

Audioknihy

Instagram

Co nejčastěji lovíte:

FotoTerárníci

Twitter

Get In Touch

sarancatko19@gmail.com